Fotogalerie 2019/2020

Psí pomocníci ve třídě III. D, 19. 11. 2019

I. D - Běh naděje, 20. 9. 2019

Dne 16. 9. 2019 jsme navštívili s žáky III. D KNIHOZEM a užili jsme si zábavné workshopy a soutěže v Knihcentru Ostrava ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros Media. Besedovali jsme s autorkou knihy Vilma běží o život Naďou Pažoutovou, která je s knihou Vilma běží o život vítězkou loňského ročníku literární soutěže Albatrosu na téma „...když nemůžeš, přidej!“ a druhým hostem byl výtvarný autor fascinujícího Atlasu vyhubených živočichů Pavel Dvorský, který výpravným způsobem přibližuje svět zvířat. V rámci besedy proběhlo i autorské čtení a následný kvíz, který v nemalé konkurenci žáků i z jiných škol zaslouženě vyhrála naše Kristýnka Zublová. Byla oceněna hned na místě knihou Vilma běží o život i s podpisem autorky. Tímto jí velmi blahopřejeme. FOTODOKUMENTACE   ZDE