Fotogalerie 2018/2019

 
 

1. ročníky:        1. místo    Emma        Šilhanová     z  I.B
                         2. místo   Jáchym      Dobeš           z  I.C
                         3. místo    Nela           Stránská       z  I.A 
 
2.očníky          1. místo     Valerie       Pastyříková        ze  II.A
                        2. místo     Dora           Kaletová           ze  II.C
                        3. místo     Anna          Walderová        ze  II.C
 
3. ročníky        1. místo     Michal       Šefčík               ze III.D
                        2.místo     Emilie         Jirmanová       ze III.A
                        3. místo    Sofie           Chovancová      ze III.A
 
Dne 26. února 2019 proběhlo školní kolo recitační soutěže 4. a 5. ročníků:
4. ročník
1. místo      Martin Lokaj     IV. A
2. místo      Hynek Dvořák    IV. A
3. místo      Nora Labuzíková    IV. C
 
5. ročník
1. místo      Jan Rajnoch     V. C
2. místo      Anna Kuklová      V. D 
3. místo      Klára Strejčková     V. C
Žáci Martin Lokaj a Jan Rajnoch se zúčastní obvodního kola Soutěžní přehlídky dětských recitátorů ve středu 6. 3. 2019 ve Středisku volného času, Ostrava, Ostrčilova 19. 
 
 

1. roč.

1. místo       Adam Lokaj z I.C

2. místo       Antonie Robenková z I.B

3. místo       Laura Štrossová z I.A

2. roč.

1. místo       Dora Kaletová ze II.C

2. místo       Nina Kostelníková ze II.B

3. místo       Daniel Pastrňák ze II.D

3.roč.

1. místo       Marie Kuklová z III.A

2. místo       Emilie Jirmanová z III.A

3. místo       Jiří Novosad z III.B

*************************************

 
 
 
 
 
 
 
Edukační program "Barevný podzim ve městě" se konal u příležitosti celověstového Dne stromů
Program: 
1) terénní část na Černé louce: historie Dne stromů v ČR, poznávání dřevin, poznávací znaky dřevin, památné stromy a nepůvodní dřeviny, význam dřevin ve městě (vede Ing. Zdenka Rozbrojová)
2)  Ostravské muzeum: workshop - tištění bavlněných tašek přírodninami (vede Markéta Jarešová); expozice - procvičení vědomostí u vystavených vzorků dřevin, přiřazení nasbíraných přírodnin k vzorkům dřevin v expozici (vede Ing. Zdenka Rozbrojová)
Edukační program "Barevný podzim ve městě" se konal u příležitosti celověstového Dne stromů
Program: 
1) terénní část na Černé louce: historie Dne stromů v ČR, poznávání dřevin, poznávací znaky dřevin, památné stromy a nepůvodní dřeviny, význam dřevin ve městě (vede Ing. Zdenka Rozbrojová)
2)  Ostravské muzeum: workshop - tištění bavlněných tašek přírodninami (vede Markéta Jarešová); expozice - procvičení vědomostí u vystavených vzorků dřevin, přiřazení nasbíraných přírodnin k vzorkům dřevin v expozici (vede Ing. Zdenka Rozbrojová)